Спортсмени з Мерефи отримали призові місця на чемпіонаті з багатоборств
08 грудня, 2020 у 14:59 | 254 | Редактор: Дар'я Левченко
![3-4 грудня у Харкові пройшов обласний відкритий Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед новачків та відбірковий турнір серед дітей до міжнародного турніру у розділі «Бойове двоборство». Мереф’янські юні спортсмени вибороли призові місця.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/08_12_20/5fcf7a6756106.jpg)
3-4 грудня у Харкові пройшов обласний відкритий Чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед новачків та відбірковий турнір серед дітей до міжнародного турніру у розділі «Бойове двоборство». Мереф’янські юні спортсмени вибороли призові місця.
Ще декілька актуальних новин на зараз