За покликом серця: інтерв’ю з викладачками мереф’янського медичного ліцею
25 грудня, 2020 у 12:20 | 1,664 | Редактор: Дар´я Левченко
![Хихля Катерина Василівна та Колодяжна Олена Анатоліївна працюють вчительками української мови та літератури у Мереф’янському медичному ліцеї. Робота з дітьми для них – покликання та справа життя. Про сучасні програми навчання, особистий професійний шлях та любов до рідної мови – у нашому спеціальному інтерв’ю та сюжеті.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/25_12_20/5fe5bd59a9ffd.jpg)
Хихля Катерина Василівна та Колодяжна Олена Анатоліївна працюють вчительками української мови та літератури у Мереф’янському медичному ліцеї. Робота з дітьми для них – покликання та справа життя. Про сучасні програми навчання, особистий професійний шлях та любов до рідної мови – у нашому спеціальному інтерв’ю та сюжеті.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз