Мереф’янське звалище-вбивця: чому це небезпечно та як боротися?
27 січня, 2022 у 13:20 | 509 | Редактор: Дар’я Левченко
![У листопаді минулого року Мерефа стала відома у всій Україні після того, як на території міста два дні горіло стихійне сміттєзвалище. Чому це небезпечно, як боротися з неофіційними сміттєвими звалищами та хто відповідальний за пожежі на таких ділянках – читайте в матеріалі.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/30_01_22/61f5e9f7c1261.jpeg)
У листопаді минулого року Мерефа стала відома у всій Україні після того, як на території міста два дні горіло стихійне сміттєзвалище. Чому це небезпечно, як боротися з неофіційними сміттєвими звалищами та хто відповідальний за пожежі на таких ділянках – читайте в матеріалі.
Ще декілька актуальних новин на зараз